Anasayfa / Haberler

ÇAL'DA KEYİFLER GICIR!

ÇAL'DA KEYİFLER GICIR!

Denizli Süper Amatör Lig’de lider Kale Belediyespor’dan ikinci sırada yer alan Çal Belediyespor’da Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) oynamayı garantiledi. BAL’da oynayan iki Denizli takımı Pamukkalespor haftalar öncesinden düşmüştü. Sarayköyspor’un da Didim’e boyun eğmesinin ardından matematiksel olarak düşmesi nedeniyle Süper Amatör Lig’de ikinci sırayı elde eden Çal Belediyespor, Play¬Off oynamadan direkt olarak BAL’a çıkmayı garantiledi.

Sarayköy¬ - Didim maçının ardından Çal’da bayram havası yaşandı. Binlerce Çal Garası taraftarı, sosyal medya üzerinde şampiyonluk şarkıları söyleyip, mutluluklarını paylaşırken, Belediye Başkanı Fethi Akcan, “3 yıl önce göreve geldiğimizde, kapısına kilit vurulmuş olan Çal’ı üç sezondur şampiyon yapıyoruz. Bize inanan ve güvenen hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Hedefimiz, BAL’da da şampiyon olup profesyonel lige yükselmektir” dedi.

ŞAMPİYONLUK HABERİNİ HASTANEDE ALDI

Geçirdiği bir rahatsızlık sonucu İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde geçtiğimiz hafta ameliyat olan Kulüp Başkanı Adnan Tatar, mutlu haberi hastanedeki odasından aldı. Telefonla teknik heyeti ve yöneticileri arayan Tatar, “Bu şampiyonluk benim için büyük moral oldu. Emeği geçenleri yürekten kutluyorum. Gelecek sezonun hazırlıklarına ara vermeden başlayacağız. Biz, üç sezon önce göreve geldiğimizde önümüze profesyonel lig hedefi koymuştuk. Belediye baş¬ kanımız Fethi Akcan ve Çallı sponsorlarımız, taraftarımızın desteğiyle bunu da başaracak güçteyiz” diye konuştu.

Nikah

Facebook

 

Haberi Paylaşmak İçin
Sosyal Ağlardan Birini
Seçiniz.