Anasayfa / Haberler

ÇAL KÜTÜPHANESİ ARTIK DAHA ZENGİN

ÇAL KÜTÜPHANESİ ARTIK DAHA ZENGİN

Çal ile İsviçre arasında kurulan bağlantılar sonucunda Çal Belediye Kütüphanesi artık daha fazla kitapla halka hizmet verecek. Süleyman Çilbirci kütüphaneye kitap kazandıran Can Takı Tasarım Tülay Kayıkçı, Matmazar Giyim Fatma Mat, Rüya Hochzeitsplanung düğünlerin sahibi Müjgan Sahil, Niymet Gönül Akademi Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi Sahibi Niymet Gönül, Erol Çilbirci kitapların kordinesini sağlayan Ezgi Hanım ve Halikarnas Kitapçılığa teşekkür etti.

BUNDAN SONRAKİ PROJEMİZ 1000 ADET SATRANÇ

Bundan sonraki projemiz 1000 adet santranç takımı almak. Herkesin yardımlarını bekliyoruz. Çilbirci ”Başkan Fethi Akcan Değerli kardeşim başta olmak üzere kitap yardımı yapan İsviçre’den kitap gönderen değerli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum okumak hayattır diyorum. Bu hayata onlarında ortak olduklarından dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Kütüphanemiz için İsviçreden kitap göndererek kütüphanemizin zenginleşmesine katkıda bulunan Can Takı Tasarım Tülay Kayıkçı, Matmazar Giyim Fatma Mat, Rüya Hochzeitsplanung düğünlerin sahibi Müjgan Sahil, Akademi Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi Sahibi Niymet Gönül, Erol Çilbirci ve Kitapların kordinesini sağlayan Ezgi Hanım ve Halikarnas Kitapçılığa teşekkür ederiz.

Nikah

Facebook

 

Haberi Paylaşmak İçin
Sosyal Ağlardan Birini
Seçiniz.