Anasayfa / Haberler

NAZİHE-DERYA BALTALI BİLİM VE SANAT MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ ÇAL'DA

NAZİHE-DERYA BALTALI BİLİM VE SANAT MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ ÇAL'DA

Üstün ve Özel Yetenekli çocukların eğitim aldığı Nazihe-Derya Baltalı Bilim ve Sanat Merkezi öğretmen ve öğrencileri 8 Mayıs Pazartesi günü ilçemize gelerek saat 13:30 da Çal Belediye Düğün salonunda solo ve koro konseri gerçekleştirdiler.

Düzenlenen konsere Çal Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Tatar, Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Halk Eğitim Müdürü Talat Çelikkaya, Gazi İlköğretim Müdürü Funda Vayvada ve Gazi İlköğretim Okulu Öğretmen ve Öğrencileri Katıldı.

Konser öncesi proje koordinatörü Müzik Öğretmeni Mustafa Avan “Nezihe-Derya Baltalı Bilim ve Sanat Merkezi olarak projemizi ilk olarak Çal ilçemizden başlattık. Bu projede bizlere destek veren Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’a ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici’ye çok teşekkür ederiz. Burada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.

Proje Koordinatörü Müzik Öğretmeni Mustafa AVAN, Proje koordinatör yardımcısı Müzik Öğretmeni Atakan HÜSÜNBEYİ’nin eşliğinde gerçekleştirilen konser tüm izleyiciler tarafından büyük bir beğeni topladı.

Nikah

Facebook

 

Haberi Paylaşmak İçin
Sosyal Ağlardan Birini
Seçiniz.