Anasayfa / Haberler

BAŞKAN AKCAN VATANDAŞLARIYLA İFTARDA BULUŞUYOR

BAŞKAN AKCAN VATANDAŞLARIYLA İFTARDA BULUŞUYOR

Çal Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen iftar programların ilk günü Bayıralan Mahallemizde verilen iftar yemeği ile başladı.

Bayıralan Mahallesi Kapalı Pazar Yerinde gerçekleştirilen iftar programına Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, Başkan Yardımcısı Adnan Tatar, Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gerçekleştirilen İftar yemeği programında Ezan’ın okunmasıyla birlikte oruçlarını açan vatandaşlar verilen hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’a teşekkürlerini iletti.

İftar yemeğinin sonrasında tek tek vatandaşlarla ilgilenen ve sohbet eden Başkan Akcan “Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar yemeklerinin ilki olan Bayıralan Mahallemizde vatandaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra hergün bir mahallemizde iftarımızda vatandaşlarımızla beraber olacağız. Allah’ım sağlıklı sıhhatli bir şekilde Ramazan’ı tamamlamayı nasip etsin, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul eylesin inşallah. Tüm Çallı’ların ve islam aleminin ramazan ayı mübarek olsun” dedi.

Nikah

Facebook

 

Haberi Paylaşmak İçin
Sosyal Ağlardan Birini
Seçiniz.