Anasayfa / Haberler

BAŞKAN’IN PERSONELİNE DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ: TÜRK BAYRAĞI

BAŞKAN’IN PERSONELİNE DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ: TÜRK BAYRAĞI

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, 2015 yılında başlattığı personeline doğum günü hediye uygulamasını 2016 yılında da yapmaya devam ediyor. 1 Ocak doğumlu olan personelini kutlayan Başkan Akcan, hediye olarak Türk Bayrağı armağan etti.

Çal Belediye Başkan Fethi Akcan, doğum günü kutlamalarının kültürümüzde yeri olmadığı düşünülür fakat peygamber efendimizin doğum gününü Mevlüt kandili ile kutluyoruz diyerek; “İnsanlar Allah’ın yarattığı özel varlıklardır. Hiçbir varlık diğerine benzemiyor. Özel varlıklarda özel olmayı isterler. Geçen sene olduğu gibi bu yılda personelimizin doğum gününü kutlayacağız. Bu topraklar zor kazanıldı. Atalarımızın kanları ile sulandı. Geçmişini bilmeyen bir toplum geleceğini bilemez sözü ile her evde türk bayrağı olsun düşüncesi ile yola çıktık. Bunu da ilk personelimizle başlatmak istedik. Bugün doğum günü olan arkadaşlarıma sağlıklı, huzurlu bir yaşam diliyorum” ifade etti.

1 Ocak günü doğan Çal Belediye personeli Osman Nuri Karakoç, Hayati Temeloğlu, Ali Cerit, Bekir Bacaksız, Süleyman Karadeniz, Muhammer Tavşanlı, Ahmet Ali Temiz ve Birsen Yılmaz doğum günü hediyelerini Başkan Fethi Akcan’ın elinden aldılar.

Nikah

Facebook

 

Haberi Paylaşmak İçin
Sosyal Ağlardan Birini
Seçiniz.