Anasayfa / Haberler

Çal Belediyesi Kent Konseyi Kaymakamı Ziyaret Etti

Çal Belediyesi Kent Konseyi Kaymakamı Ziyaret Etti

Ziyarete Çal Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Adnan Tatar Gençlik Meclisi Başkanı Serdar Kara Kadın Meclisi Başkanı Saliha Topal ve Çocuk Meclisi Başkanı Ayşe Sarı katıldı.

Kaymakamlık Olarak Her Türlü Desteğe Hazırız

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti anlatan Kaymakam Selami Korkutata "Kent Konseyleri yaşadıkları yerin sorunlarının çözümünde önemli katkılar sağlar. Kent Konseyi'nin yararlı hizmetler yapacağına ve başarılı olacağına gönülden inandığını " söyledi. Kaymakam Selami Korkutata, Kent Konseyi çalışmalarına Çal Kaymakamlığı olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Öncelikle Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyelerini tanıtarak Çal Belediyesi Kent Konseyi Kuruluşu ve Kent Konseyi olarak yapılması planlanan çalışmalar hakkında Kaymakam Selami Korkutata'ya bilgi veren Başkan Adnan Tatar İlçemizi daha yaşanabilir, farkındalık ve sosyal sorumluluk sahibi bir İlçe yapmak için Çal Belediyesi Kent Konseyi olarak beraber yönetme ve birlikte çözüm üretmek için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz ‘’dedi.

Çal Belediyesi Kent Konseyi'nin halkın nabzını tuttuğunu söyleyen Başkan Adnan Tatar, "Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, bizlere çok destek oluyor. Yeni bir oluşum olan Çal Belediyesi Kent Konseyi kısa sürede başarılı çalışmalara imza atacaktır" dedi.

Nikah

Facebook

 

Haberi Paylaşmak İçin
Sosyal Ağlardan Birini
Seçiniz.