Anasayfa / Haberler

ÇAL’DA ŞİİR ZİYAFETİ

Egeli Araştırmacı ve Yazarlar Birliği ile Çal Belediye Başkanlığı’nın organize ettiği 1. Türkü ve Şiir Akşamı Çal Belediyesi Düğün Salonu’nda yapıldı. 23 Mayıs Cumartesi Akşamı düzenlenen etkinliğe şiir severler yoğun ilgi gösterdi.

Egeli Araştırmacı ve Yazarlar Birliği (YAZ-AR-BİR) Genel Başkanı Abdülkadir Uslu yaptığı konuşmada, “Rahmetli Ş.Tekin KAPTAN, Rahmetli Mithat MAKAL, Sadık DAĞDEVİREN, Yılmaz SAĞDIÇ, M.Kemal SAĞLAM ve benim tarafından kurulan Egeli Araştırmacı ve Yazarlar Birliği bu güne onlarca uluslararası sempozyum olmak üzere birçok etkinliğe imza atmıştır. Yaptığımız her etkinlikte önemsediğimiz birinci nokta “sosyal sorumluluğun” öne çıktığı projeler olmasıdır. Bu güzel çal akşamında da Çallı vatandaşlarımızla bir araya geldik. Hepsinden Allah razı olsun bizleri büyük bir ilgi ve güleryüzle karşıladılar“dedi.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan etkinlikte yaptığı konuşmada, Bu etkinlikte olduğu gibi kültürel etkinliklerle önemli bir görevi üstlenen Egeli Araştırmacı ve Yazarlar Birliği başkanı Abdülkadir USLU’yu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, sanatçılara da teşekkür etti.

Nikah

Facebook

Haberi Paylaşmak İçin
Sosyal Ağlardan Birini
Seçiniz.