Anasayfa / Fotoğraf Yarışması


T.C
ÇAL BELEDİYESİ
FOTOĞRAF YARIŞMASI


YARIŞMANIN ADI: “Çal’da 4 mevsim doğa, kültür, turizm ve geleneklerimiz”

YARIŞMANIN AMACI: Çal ilçesinin tanıtımına ve sosyo-kültürel ve sanat dokusuna katkıda bulunmak.

YARIŞMA TAKVİMİ: Yarışmaya katılmak isteyen amatör ve profesyonel fotoğrafçılar, 9 Nisan Cuma gününden itibaren 5 Temmuz 2021 tarihine kadar en az 1, en fazla 5 fotoğraf ile katılabilirler. Fotoğraflar, basin@cal.bel.tr adresine mail yoluyla gönderilecek. Yarışmaya katılanlar fotoğraflara kendi isimlerini yazacak. Örnek; (Hatıce Sumbul_1) şeklinde fotoğraflara isim verilecek. İsimlendirmede Ç, Ğ, İ, Ö, Ş, Ü, ç, ı, ğ karakterleri kullanılmamalıdır.

YARIŞMANIN JÜRİSİ: Jüri isimleri alfabetik sıraya göre yazılmıştır. Jüride Adnan Tatar, Bekir İnce, Emel Güley, Hasan Hayta, Muhammet Karaçay, Sabih Güzel ve Zeki Akakça yer almaktadır. Jüri, değerlendirmesini 10 Temmuz Cumartesi günü yapacak ve dereceye giren fotoğrafları belirleyecek.

ÖDÜLLER: Yarışmada birinciliği elde edecek olan fotoğrafa 4 bin TL, ikinciye 2 bin TL, üçüncülüğü elde edecek fotoğraf a ise, 1000 TL para ödülü verilecek. Ayrıca, sergilemeye değer 25 fotoğrafa 200'er TL para ödülü verilecek.

YARIŞMANIN SEKRETERYASI: Yarışmanın sekretaryasını Çal Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi yapmaktadır. İlgili: Hatice Elvan (0538 644 3154) Hüdai Atay (0538 772 2993)

 

Adınız ve Soyadınız * :
Telefon Numaranız * :
E-posta Adresiniz * :
Adresiniz *
:
NOT : Lütfen Fotoğraflara Adınızı Yazıp Öyle Yükleyiniz.
Örnek: Ali-1 , Ali-2 , Ali-3 vb.
Resim 1 * :
Resim 2 * :
Resim 3 * :
Resim 4 * :
Resim 5 * :
  Şartnameyi okumak için tıklayınız. Şartnameyi Okudum, Anladım ve Onaylıyorum.
   

 

İmar Uygulama İlanları

Facebook